Головна  →  Новини  →  24 червня 2024

Інклюзивна вистава в Київському академічному театрі ляльок

23 червня, в рамках розширення доступності театрального досвіду в театрі підготували до показу класичну виставу “Котик та півник”, адаптовану для людей із порушеннями слуху.

Виставу відвідали більше 200 людей, з яких 50 із порушеннями слуху. Судячи із відгуків, показ пройшов прекрасно для всіх глядачів.

Переклад жестовою мовою здійснювала Завідувачка центру української жестової мови (ЦУЖМ) Журкова Тетяна Вікторівна.

“Ми раді можливості розширювати і робити доступнішим театральний простір і плануємо продовжувати. Дякуємо всім, хто підтримав проєкт: надав консультації, долучився до реалізації, а також тим, хто купив квитки, забезпечивши нам можливість зробити безоплатним показ для людей із порушеннями слуху” – розказав директор-художній керівник театру, Ігор Гулий.

За відгуками глядачів вистава пройшла успішна і проєкт має всі шанси на продовження.